Zapamatovat
Radim Stráník
Affiliate manager
+420723426606 radim@fermato.cz
Obchodní podmínky

Zdravím partnery,

rád bych vám představil naši firmu FerMato. Vyrábíme skvělé chutné produkty na jihu Moravy v Břeclavi. Snažíme se co nejvíce používat lokální produkty a vše děláme ručně.

Náš hlavní produkt je fermentovaná rajčatová omáčka, která je skvělá jako zálivka do salátů. Při prvním ochutnání překvapí svou výraznou a návykovou chutí. Její použití je poté velmi jednoduché, stačí nakrájet zeleninu, zakápnout a máte kompletně dochucený salát.

Jelikož nás nebaví vyhazovat jakékoliv jídlo do koše, tak se vše snažíme zpracovat. Vždy po velké várce FerMata nám zbydou zbytky po přepasírování. Tyto dobroty usušíme a rozemeleme na prášek. Z tohoto prášku poté vyrábíme další produkty. 

Šimráto - ochucená sůl. Variabilní kořenící směs, která dochutí každé jídlo od masa přes pečenou zeleninu až po marinády.

Chilli Crunch. Sečuánský chilli olej, který je za tepla infuzovaný pěti kořeními. Takže je krásně voňavý. Poté jej ještě vařící nalejeme na směs chilli vloček, sečuánského pepře, fermato prášku a soli. Tímto nám vznikne ultimátní produkt, který potěší každého milovníka chilli. Vyrábíme jej ve variantě normal a Extra Hot, která uspokojí i ty nejnáročnější.

Základní chararkteristiky:
  • výše provize: 5%
  • délka cookies: 30 dní
  • minimální výše výplaty: 1000 Kč
  • frekvence vyplácení provizí: 1x měsíčně
  • vítané způsoby propagace: testování, srovnání, popis benefitů, ... 

Budeme rádi, když s námi budete spolupracovat na propagaci těchto úžasných produktů.

 

Mějte krásný den,

Radim z FerMata

Nová registrace